RZUT

RZUT

Przyziemie –  42 m2 powierzchni. Garaż, pomieszczenie gospodarcze, hol i łazienka.

Garaż oferuje 1 miejsce parkingowe. Dom posiada własną studnie głowniową, więc w garażu znajduje się zbiornik wyrównawczy oraz bojler na ciepła wodę.

W holu znajduje się koza do palenia drewnem, pralko-suszarka , duża lodówka , dwie komody oraz piec akumulacyjny, gdyż dom posiada ogrzewanie elektryczne. 

W holu znajduje się router WIFI oraz telefon stacjonarny. Internet rozprowadzony jest siecią kablową na parter i piętro.

Łazienka wyposażona jest w umywalkę, WC, kabinę prysznicową, nagrzewnicę elektryczną oraz grzejnik do suszenia ręczników.

Parter – 28 m2 powierzchni oraz 25 m2 tarasu.

Na parterze znajduje się salon z kominkiem umeblowany w  2 wygodne fotele, rozkładaną sofę z dwoma miejscami do spania (140×200), ławę, komodę , stół kuchenny z 4 krzesłami oraz piec akumulacyjny.

Dostęp do internetu dostępny jest poprzez WIFI oraz gniazdo ścienne LAN.

W otwartej kuchni jest mała lodówka, płyta grzewcza 2 palnikowa, zmywarka, zlew,  zabudowa kuchenna oraz blat roboczy z dwoma hokerami.

Na tarasie dostępny jest stół tarasowy z 5 krzesłami.

Piętro – 22 m2 powierzchni oraz 12 m2 balkonu.

Na piętrze znajdują się dwie rozkładane sofy (140×200), każda z dwoma miejscami do spania, stolik szachowy oraz dwa fotele.

Dostęp do internetu dostępny jest poprzez WIFI oraz gniazdo ścienne LAN. Z multimediów dostępny jest Telewizor HD, DVD, telewizja satelitarna oraz pakiet Netflix.

 

Poddasze -18 m2 powierzchni.

Na poddaszu znajduje się  rozkładana sofa (140×200) z dwoma miejscami do spania.